Eelwacje

Elewacje

Piękna elewacja MOŻE ZUPEŁNIE ZMIENIĆ WYGLĄD DOMU ORAZ JEGO OTOCZENIA

Czas na wybranie elewacji? A może dotychczasowa elewacja już wymaga remontu i zastanawiasz się, co dalej ? Jesteś w dobrym miejscu!

Pomożemy wybrać odpowiednie materiały dostosowane do Twojego budżetu oraz wykończenie, które sprawi, że Twój dom będzie się wyróżniał na tle innych. Nasza ekipa wykona inwestycję szybko, fachowo i zgodnie ze sztuką budowlaną, tak aby Twój dom był ekonomiczny oraz elegancki przez długie lata.

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, a nasze realizacje wyróżniają się wysoką jakością, estetyką oraz niepowtarzalnym wyglądem. Stawiamy na jakość oraz na rzetelność wykonywanych usług.

Zawsze służymy fachową pomocą i doradztwem.

Elewacja
Co zyskujesz?

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Fachowe doradztwo

Przykładowe wykończenia

Tynki cienkowarstwowe

Szeroka oferta tynków cienkowarstwowych pozwala na optymalne dobranie rodzaju, struktury oraz koloru tynku cienkowartswowego do wymogów i oczekiwań Klienta.

Elewacje - tynki cienkowarstwowe

Tynki mozaikowe/marmolit

Ze względu na swoje właściwości, częstwo wykorzystywany jest do ozdabiania cokołów czy powierzchni wokół ościeży.

Elewacje - tynki mozaikowe / marmolit

Tynki dekoracyjne

Szeroka oferta tynków dekoracyjnych pozwala na optymalne dobranie rodzaju, struktury i koloru tynków do wymogów i oczekiwań Klienta.

Elewacje - tynki deskoracyjne / marmolit

Kamień dekoracyjny

Stanowi piękną, elegancką i ponadczasową ozdobę domu. Do wyboru są naturalne kamienie elewacyjne oraz jego sztuczne odpowiedniki.

Elewacje - kamień dekoracyjny

Deska elewacyjna

Panel dekoracyjny drewnopodobny jest świetnym materiałem do upiększenia elewacji budynku. Bez problemów związanych z okresowymi impregnacjami drewnianych powierzchni.

Elewacje - deska elewacyjna

Beton architektoniczny

Elewacje z betonu architektonicznego sprawią, że dom przykuje uwagę i stanie się rozpoznawalny w otoczeniu. Mimo surowego wyglądu, materiał ten jest postrzegany jako ekskluzywny i nowoczesny.

Elewacje - beton architektoniczny